Корзина
1604 отзыва
Кобура на ПМ  с подсумком под запасной магазин- скидка 15%Купить
Военторг Шериф
+38099-494-85-65
+380675624596
+380994948565
+380637975992
Корзина

Туристические ножи

Дуже любите ножі, і блиск стали вас вабить? Магазин Шериф надає широкий ножів, ознайомившись з яким ви точно не зможете піти з порожніми руками. Найвідоміші світові бренди можна знайти саме у нас.
 Усвідомлені ціни та якісний товар без підробок - ось що надає магазин «Шериф» у Дніпропетровську.
 
Історія холодної зброї

 Ножі почали використовуватися як ріжучий інструмент більше 2,5 млн. Років тому. Спочатку виготовлялися з каменів, кісток, кременю і обсидіану. Поступово ножі, поряд з технологіями, еволюціонували. В якості сировини почали використовувати бронзу, мідь, залізо, сталь і титан. У кожній культурі є власний образ ножа. Він грає важливу роль в деяких ритуалах і забобони, наприклад, в похоронних обрядах англосаксонцев.
 Більшість сучасних ножів доладні або з фіксованим лезом, відрізняються конструкцією і дизайном, що говорить про їх творців і країнах походження.

1 2 ... 7

Види ножів і класификация:

Атамась ― використовується в ритуалах Віккі і бере свої витоки з неоязичницького чаклунства. Основне завдання Атамась ― управління та накопичення енергії, зображення окультних символів, усередині яких маги проводять обряди. За допомогою Атамась проводять очищення їжі, вина, контролюють сутностей всередині магічного кола.
 У Греції ніж з чорною ручкою поміщали під подушку, щоб не снилися кошмари.

Балісонг (Метелик) ― складаний кишеньковий ніж з двома протилежно обертовими ручками, де лезо приховано в пази ручок. Балісонг розрахований на різкі рухи і спритність рук. Спеціальна пропозиція: Перевертень-2 з додатковими функціями за низькою ціною в інтернет-магазині sherif.ua!
 балістичний ніж
Балістичні ― зі знімним лезом, яке виштовхується за допомогою газу або пружини, вважаються бойовими ножами. У середині 80-х рр. були забороненими.
 
Метальні ножі ― в основному виконані з цільної металевої пластини, також відсутні обмежувачі для упору. Таким чином, вони не є холодною зброєю і вже точно не призначені для боротьби. Вага рукоятки полегшений, що надає ножам відмінні балістичні можливості. Накладки будь-якого плану у них відсутні.
 GW +3509, GW +3508, Walther 5.0751, TWT 623-3, TWT 646 ви можете купити в магазині Шериф за особливо вигідною ціною.
 
Кинджали ― з невеликою довжиною кортика, приблизно 40 см, клинок. Він може бути як прямим, так і зігнутим. Заточення виконується з одного або з двох сторін. Кинджал завдає колючо-ріжучі рани, що відкриває прекрасну можливість використання в ближньому бою. Також є кинджали, призначені для метання (з обваженим лезом). В давнину матеріалом для виготовлення кинджала служили дерево і кістку, переважно роги тварин.

Кортики ― вид холодної зброї з прямим клинком з обох сторін. Лезо НЕ заточується, тому ставиться він до колючо увазі. З'явився кортик в XVI столітті і служив зброєю в абордажною бою, у наш час популярний як аксесуар до форменому одязі у військових підрозділах, поліції деяких країн.

Кукри є національним ножем непальських гуркхів. Найдавніший екземпляр датується приблизно XIV-XV століттям. Зовнішній вигляд його залишився практично без змін і в наші часи. копіс
Існує думка, що він стався від копіса (один з видів холодної зброї із заточеним клинком) через схожий вигину. Кукри був привезений Олександром Македонським ще в IV столітті до н. е. Клинок має форму «крила сокола», лезо заточене з боку вигину.
 
Кухонний ніж ― широко застосовується в побутових умовах і харчової промисловості. Прийшов до нас у використання ще з епохи палеоліту. Починаючи з тих часів, і донині він незамінний помічник на кухні. Перші ножі виготовляли з каменю, що створювало незручності і тяжкість, але з часом люди удосконалили його до того вигляду, який так нам знаком. На початку 20-го століття почалося виробництво кухонних приладів зі сталі, яка піддавалася спеціальній обробці, що захищає від іржі і корозії.

Мачете ― довгий широкий ніж, більше 50 см. Опукле лезо заточене з одного боку. У тропічних країнах мачете дуже корисний інструмент ― за допомогою нього прибирають цукровий очерет, ліани, банани та ін. Рослини. У джунглях ними прочищають шлях від заростей.
Мачете TWT KMA 07B стане екзотичним подарунком, а купити його можна за прийнятною ціною в нашому інтернет магазині sherif.ua.

Меч ― один з представників холодної зброї, його коріння сягає в 4-е тисячоліття до н. е. Найдавнішим вважається бронзовий меч, знайдений на території Росії. Меч має пряме лезо, заточене з двох сторін, довжина якого становить близько 60 см. Призначений для рублених ударів.
 
Мультитул ― пристосування з широким функціональним діапазоном. Містить в собі безліч корисних інструментів на всі випадки життя. Обов'язковими для будь-якого мультитула є плоскогубці (пасатижі). Інші елементи (ножиці, викрутка тощо) могуть бути доповненням.
У магазині «Шериф» у Дніпропетровську представлений широкий асортимент таких маленьких помошников, наприклад, як Victorinox 0,9064,3 WorkChamp. Купити їх можна за унікальною ціною.
 
Рапіри ― зброя, що набрало популярність ще в XVI-XVII століть. Вони мали більшу вагу і рапірабилі длиннее шпаг, які застосовуються в сучасному спорті. Довжина клинка становила приблизно 130 см.
Відмінність рапіри від шпаги: рапіра ― підвид шпаги, тільки має меншу вагу і більш довгий гранований клинок, У рапіри гард у вигляді чашки, у шпаги ― хрестовина з дужкою. Завдяки цим якостям широко застосовується на змаганнях з фехтування.
 
Ніж підводника застосовують у своїй справі водолази, підводні мисливці, рятувальні служби. Головна особливість такого пристосування ― доступність і надійність в екстрених ситуаціях. Він повинен виділятися кольором, міцно триматися в піхвах, а й легко діставатися звідти. Відмінним рішенням будуть піхви, які можна прикріпити до будь-якої частини тіла під будь-яким кутом. Сучасні ножі, на відміну від своїх попередників, в довжину досягають не більше 15 см. Клинки мають тупий або гострий кінець, здатні розрізати канати і виступають у ролі міцного на злам інструменту.

 Туристичні ножі ― повинен складатися з клинка з одностороннім заточуванням та руків'я, може мати упор, обмежувач або подпальцевие виїмки на ручці, які забезпечать надійний хват і безпеку при роботі з ножем в похідних умовах.

Шаблі. Початок їх існування посідає VII століття. Прототипом послужив палаш (полегшений меч без вигину). У шаблі однолезвійний клинок з вигином в бік обуха. Довжина клинка становить приблизно метр. Завдяки полегшеному вазі і бойовим якостям замінила мечі і іншу клинкова зброя.

Сокира ― металеве лезо, міцно прикріплене до рукояті. Перший сокиру виникла близько 35 тис. Років тому. Його найчастіше використовували дроворуби для рубки лісу, в Середні століття був широко поширений як бойове холодну зброю, часто використовувався інквізицією. Після багатьох років метод кріплення вістря до рукояті кардинально змінювався: їх могли прив'язувати мотузкою, вставляти в вушок або закріплювати цвяхом.
 
Стилет ― холодна зброя з цільного пласта металу, набуло популярності в 16 столітті, може бути круглим, овальним, 3-х / 4-хгранним перетином, ребристим або плоскими. Це колюча зброя завдяки своєму вузькому лезу добре справлялося зі зняттям обладунків з пораненого ворога. Застосовувалося воно серед найманих убивць з причини непомітності в одязі. У XX столітті його використовували морські піхотинці і десантні війська як стропового або траншейний ніж. У наші дні стилет є зразком балістичної зброї за рахунок механізму на кнопці.

Тренувальні ножі ― виконані з гуми, а значить, не можуть завдати пошкодження ніяким чином. Такий вид навчального ножа не вимагає довідок і дозволів. Застосовується на тренуваннях для відпрацювання ударів.
Інтернет-магазин sherif.ua надає можливість купити гумовий ніж TWT 420 за неймовірно оптимальною ціною.
 
Тактичні ножі ― призначені для використання в екстремальних ситуаціях. Терміни «бойовий» і «тактичний ніж» часто використовуються як синоніми, але в основному такий вид призначений для дозволу певних тактичних завдань, як, наприклад, перерізання мотузок, а не застосовується в якості зброї.
 Що можна сказати і про Walther Black Tack, 440 SS, ціна якого вас неодмінно задовольнить при відвідуванні інтернет магазину Шериф.

Шпаги ― один з класичних видів зброї, використовується при фехтуванні. Бере свій початок з 60-х років XV століття в Іспанії, тоді вони мали вигляд меча зі складним гардом. У наш час у шпаг довжина клинка більше метра і рукоять у формі дужки.

Штик-ножі -призначені для приєднання до дулу деяких видів вогнепальної зброї. Їх пряме призначення ― наносити саме колючі удари. Причиною їх появи стала необхідність у захисті від озброєного нападника супротивника. Найчастіше застосовується піхотою і може врятувати життя, якщо патронів вже не залишилося.