Корзина
1848 отзывов
Кобура на ПМ  с подсумком под запасной магазин- скидка 15%Купить
Военторг Шериф
+38099-494-85-65
+380 (67) 562-45-96
+380 (99) 494-85-65
+380 (63) 797-59-92
Корзина

Кобура поясная

Спосіб носіння короткоствольноего зброї на поясі  найпоширений. Кобура може бути як для зовнішнього, так і для внутрішнього носіння пістолета. Існують екземпляри такої екіпіровки для двох пістолетів, хоч і широко не поширені. Кут кріплення пістолета може бути від 0 до 90 градусів. При покупці ми рекомендуємо випробувати різні варіанти і вибрати найболее прийнятний. Крім самого пістолета на поясі зручно розміщувати магазини та засоби для обслуговування зброї. Поясна кобура робиться найчастіше з товстої надійної шкіри, використовуються потужні заклепки, а іноді і передбачається кріплення додаткових елементів. Існує невеликий недолік ― вона обмежує можливість користуватися кишенею брюк з того боку, з якою знаходиться.
1 2 ... 5
- Носіння з внутрішньої сторони штанів
Скоба для внутрішнього носіння зброї дозволяє носити пістолет як на поясі зовні брюк, так і потай на внутрішньої сторони брюк, при цьому зброя не обмежує руху і виявляється практично непомітним навіть в жаркий літній час при мінімумі одягу.
Деякі поясні системи для кріплення зброї можна носити на поясі за спиною і, природно, їх теж можна віднести до прихованих варіантами.
Американський спецназ так само передбачає носіння пістолета зі спеціальним кріпленням на спідній білизні. У магазині Шериф можна придбати кобуру для носіння на натільній білизні (так звані натільні кобури).
кобура пояснаяkobura 28kobura 36сумка-кобура
― У спеціальній поясний сумці
Носіння пістолета в поясній сумці можна розглядати як альтернативний нечасто зустрічається варіант прихованого носіння. У 90х роках минулого століття подібні сумки використовувалися торговцями на ринках і втратили популярність останнім часом.
В інтернет-магазині Шериф є в наявності зручні спеціалізовані сумки через плече з матеріалу «кордура» з необхідною кількістю відділень.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner