






8 550 ₴
Показать оптовые ценыРюкзак виготовлений в Україні.
Тканина Cordura 1000 D.
Зручне і надійне кріплення продуманої системи ременів і лямок сприяє надійному фіксуванню рюкзака на тілі та комфортному використанню всіх необхідних предметів на системах кріплення навіть при інтенсивному бігу. Цей вмісткий рюкзак ідеально підходить для полевих умов.
Об'єм, л: 75
Колір: Піксель
Система кріплення снаряження - є
База для модульної системи (Molle) - є
Двохполюсний з можливістю бічних ручок.
Відштовхуючий воду.
Розміри: 70 х 40 х 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 75 л |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Боковая стяжка, Водоотталкивающая пропитка, Анатомическая конструкция, Поясной ремень, Отстегиваемые карманы |
| Вес | 1.2 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Пиксель |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 30 см |