


320 ₴
Показать оптовые ценыОпис
Гаманець виготовлений з водовідштовхувального поліестеру. Властивості матеріалу забезпечують підвищену стійкість до розриву і стирання. Завдяки численним кишенях можна упакувати все, що повинно бути у вашому гаманці ― велика кишеня для банкнот, менше (на липучці) кишеню для монет, два прозорих кишені.
Універсальний дизайн дозволяє зберігати гаманець в задній кишені брюк або у внутрішній кишені жилетки, куртки і т.д.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Розмір в складеному вигляді: 13x9 см.
Розмір в розкладеному вигляді: 31x9 см.
Колір: оливковий.
Виробник: Mil Tec по Sturm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiL-tec |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Бумажник тройного сложения |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений для документов | 2 |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Вес | 100 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Оливковый |