






290 ₴
Показать оптовые ценыКомпас з візиром в пластиковому корпусі MFH "Scout"
Рідинний компас в пластиковому корпусі. Візир вбудований в кришку компаса. Компас забезпечений лупою.
Характеристики:
Вага: 70 г.
Виробник: MFH, Німеччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MFH |
| Страна производитель | Германия |
| Тип компаса | Жидкостный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Вид компаса | Компас брелок |
| Особенности компаса | Визир, Лупа, Складной корпус |
| Цвет | Черный |
| Вес | 70 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Толщина | 25 мм |