







2 750 ₴
Inov-8 Sport — це легкі та функціональні спортивні окуляри, створені для бігу, трейлранінгу, хайкінгу та інших активностей на відкритому повітрі. Модель поєднує сучасний спортивний дизайн із технологічними матеріалами, що забезпечують комфорт, надійний захист очей та хорошу видимість у різних умовах освітлення.
Окуляри оснащені фотохромними лінзами, які автоматично змінюють рівень затемнення залежно від інтенсивності сонячного світла. Завдяки цьому вони добре підходять як для яскравого сонця, так і для мінливої погоди або пробіжок у лісі, де освітлення часто змінюється.
Оправа виготовлена з міцного термопластичного матеріалу TR90, який поєднує легкість, гнучкість і високу стійкість до механічних навантажень. Це забезпечує комфортну посадку без зайвого тиску навіть під час тривалих тренувань. Модель має ергономічну форму, що добре тримається на обличчі під час руху.
Окуляри також комплектуються захисним футляром із EVA та серветкою з мікрофібри, що полегшує транспортування та догляд за лінзами. Вони стануть практичним аксесуаром для спортсменів і любителів активного відпочинку, яким важливі надійний захист очей і комфорт під час руху.
Особливості:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inov-8 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Окуляри для плавання |
| Постачання | В наявності |
| Розмір | 34 |